Home » Bestuur en leden » In memoriam

 

 

 

Hub Lamers

† 25 juni 2018

Mede-oprichter 1967

Voorzitter 1967-1978

Erelid

Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in Zilver

 

 

 

 

 

 

Piet Steenstraten

† 17 maart 2015

Steunend lid vanaf 1 september 1990

Leo Hölsgens

† 9 december 2011

Mede-oprichter 1967

Dirigent 1967 – 2011

Erelid

Lid in de orde van Oranje Nassau

 

 

 

 

 

 

Gène Hanssen

† 8 september 2010

Steunend lid vanaf 1 februari 1998

 

 

 

 

Harry Hensen

† 11 maart 2010

Spelend lid vanaf 1 september 1980

A-orkest/1e partij

Steunend lid vanaf 1 september 2004

 

 

 

 

Annie Goffin – Hermans

† 23 december 2007

Spelend lid vanaf 1 maart 1984

A-orkest/3e partij

B-orkest/1e partij

 

 

 

 

 

 

Hein Waeijen

† 8 februari 2007

Steunend lid vanaf 1 januari 1999